Warning: Creating default object from empty value in /homepages/4/d608119609/htdocs/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 377
Osiągnięcia
Start Osiągnięcia
Osiągnięcia
Powiatowe zawody szachowe

Dnia 11.12.2012r. odbyły sie powiatowe zawody szachowe.
Poniżej osiągnięcia naszych koleżanek i kolegów:

 
3 miejsce Kender Sylwia - awans do województwa
6 miejsce Holik Natalia
9 miejsce Buchowicz Jakub
11 miejsce Czech Paweł

            Gratulujemy!!!

 
Wyniki sportowe

Nasze dotychczasowe osiągnięcia sportowe

Indywidualne biegi przełajowe gmina:
1. Rużyło A miejsce 1
2. Białka Ł miejsce 2
3. Rużyło E pierwsze miejsce
4. Gregorczuk S miejsce 3
5. Wach M miejsce 4

Chłopcy:
1. Czech P miejsce 1
2. Maciaś M mijsce 3
3. Pawlik M miejsce 1
4. Zelek D miejsce 3
5. Homa T miejsce 1
6. Orłowicz K miejsce 6
7. Flasiński M miejsce 4
8. Osada K miejsce 5

Powiat
Dziewczynki:
1. Rużyło A miejsce 7
2. Białka Ł miejsce 9
3. Rużyło E miejsce 3 i awans do województwa
4. Gregorczuk S miejsce 8

Chłopcy:
1. Czech P miejsce 7
2. Maciaś M miejsce 11
3. Zelek D miejsce 3 i awans do województwa
4. Homa T miejsce 6 i awans do województwa
5. Flasiński M miejsce 8
6. Orłowicz K miejsce 17

Wojewódzkie:
Zelek Damian miejsce 28
Homa Tomasz miejsce 73
Rużyło Edyta miejsce 55


Halowa piłka nożna chłopców:
2 miejsce gmina

Szachy:
Gmina:
Miejsce 1 Kender Sylwia i Holik Natalia
Chłopcy
Miejsce pierwsze Czech Paweł
Miejsce drugie Buchowicz Jakub

Powiat:
Holik Natalia miejsce 6
Kender Sylwia miejsce 3 i awans do województwa

Buchowicz Jakub miejsce 9
Czech Paweł miejsce 11

Tenis stołowy
Gmina:
Miejsce 2 Janicka Justyna i Wieczorek Wiktoria i awans do powiatu
Miejsce 3 Kmiecik Kamila i Rużyło Edyta

Miejsce 1 Czech Paweł i Kuśnierz Sebastian i awans do powiatu
Miejsce 4 Maciej Pawlik i Marcin Maciaś

 

 

Lp.

Nazwa zawodów

Etap

Opiekun

Wynik

Uczestnicy

1.

Indywidualne biegi przełajowe chłopców

Gminny

Gabriel Kalicki

Uczestników: 10

Awans do powiatów: 5

Stachura D. Zięba S. Czech P. Bodziony P. Nakielny P. Ciślak M. Janicki P. Kozdrój P. Osada K. Orłowicz K.

2.

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt

Gminny

Gabriel Kalicki

Uczestników: 11

Nieć A. Kornaś K. Woźniak G.(II) Rużyło E. Zelek E. Niewola J. Karpiel A. Mierzwa E.(III) Guzik N. Gondek R.

3.

Indywidualne biegi przełajowe chłopców

Powiatowy

Gabriel Kalicki

Uczestników: 7

Awans do wojewódzkich: 2

Stachura D. Zięba S. Czech P. Bodziony P. Ciślak M. Janicki P. Kozdrój P.

4.

Indywidualne biegi przełajowe chłopców

Wojewódzki

Gabriel Kalicki

Uczestników: 2

Stachura D. Czech P.

5.

Halowa Piłka Nożna

Gminny

Gabriel Kalicki

Miejsce: 1

Gumula M. Kuśnierz K. Bodziony P. Nosek P. Zięba S. Nakielny P.

6.

Halowa Piłka Nożna

Powiatowy

Gabriel Kalicki

Miejsce: 3

Gumula M. Kuśnierz K. Bodziony P. Nosek P. Zięba S. Nakielny P.

7.

Szachy

Gminny

Zofia Jędrychowska

Uczestników: 6
Awans do powiatów: 5

Florek K. Sumek J. Janicki P. Holik N. Kender D. Ancukiewicz P.

8.

Szachy

Powiatowy

Zofia Jędrychowska

Uczestników: 5
Awans: 0

Florek K. Sumek J. Holik N. Kender D. Ancukiewicz P.

9.

Koszykówka Dziewcząt

Gminny

Zofia Jędrychowska

Miejsce: 3

Strzelec K. Pawlik J. Kryjomska N. Macheta M. Kądziołka A. Filipska K. Nieć A. Kornaś K. Pajor L. Kender S. Holik N. Michalczyk A.

10.

Piłka siatkowa chłopców

Gminny

Zofia Jędrychowska

Miejsce: 2

Bodziony P. Jędrychowski K. Nosek K. Pachut A. Gagatek J. Janicki P. Zając N. Rozciecha M.

11.

Piłka siatkowa chłopców

Powiatowy

Zofia Jędrychowska

Miejsce: 4

Bodziony P. Jędrychowski K. Nosek K. Pachut A. Gagatek J. Janicki P. Zając N. Rozciecha M.

12.

Piłka siatkowa dziewcząt

Gminny

Zofia Jędrychowska

Miejsce: 1

Pawlik J. Macheta M. Kopera M. Mierzwa E. Pajor L. Strzelec K.

13.

Piłka Siatkowa Dziewcząt

Powiatowy

Zofia Jędrychowska

Miejsce: 2

Strzelec K. Jędrzejek A. Flasińska B.

14.

Coca-Cola Cup 2011 - chłopcy

Rejonowy

Gabriel Kalicki

Miejsce: 2

Gumula M. Nosek P. Bodziony P. Nakielny P. Zięba S. Janicki P. Czech P. Czyżycki M. Gwóźdź M.

15.

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

Gminny

Gabriel Kalicki

Miejsce: 1

Zając N. Stachura D . Gwóźdź M. Florek K. Zięba S. Ciślak M. Janicki P. Bodziony P. Czech P. Nakielny P.

16

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

Powiatowy

Gabriel Kalicki

Miejsce: 2

Zając N. Stachura D . Gwóźdź M. Florek K. Zięba S. Ciślak M. Janicki P. Bodziony P. Czech P. Nakielny P.

17

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

Wojewódzki

Gabriel Kalicki

Miejsce: 16/52

Zając N. Stachura D . Gwóźdź M. Florek K. Zięba S. Ciślak M. Janicki P. Bodziony P. Czech P. Nakielny P.

18

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

Gminny

Gabriel Kalicki

Miejsce: 1

Niewola J. Karpiel A. Ancukiewicz P. Zelek E. Rużyło E. Błoniarz K. Kornaś K. Kozdrój J. Mierzwa E. Guzik N.

19

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

Powiatowy

Gabriel Kalicki

Miejsce: 4

Niewola J. Karpiel A. Ancukiewicz P. Zelek E. Rużyło E. Błoniarz K. Kornaś K. Kozdrój J. Mierzwa E. Guzik N.

 


Start Osiągnięcia