Warning: Creating default object from empty value in /homepages/4/d608119609/htdocs/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 377
Osiągnięcia
Start Osiągnięcia

Z KOGO MOŻEMY BYĆ SZCZEGÓLNIE DUMNI W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Kl. I B – obecnie IIB

Dominik Janicki

Gabriela Jarzmik

Aleksandra Kanownik- stypendium naukowe

Klaudia Kierońska- stypendium naukowe

Justyna Kuboń

Karolina Maciaś

Kl. II A  - obecnie IIA

Karolina Kornaś

Anna Michalczyk- stypendium naukowe

Kl. II B – obecnie IIIB

Jakub Batorski -stypendium naukowe

Anna Buchowicz

Kamila Kanownik

Laura Pajor

Kl. III A- absolwenci

Jakub Głąb

Monika Kopera

Klaudia Strzelec

Kl. III B - absolwenci

Maria Gumulak- stypendium naukowe

Marcelina Łagosz- stypendium naukowe

Dominika Mrzygłód

Justyna Niewola

 

Stypendia sportowe za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu otrzymali:

Dziewczęta: Justyna Janicka, Laura Pajor, Karolina Filipska, Anna Michalczyk, Klaudia Strzelec, Ewelina Mierzwa, Magdalena Macheta, Justyna Pawlik, Monika Kopera, Angelika Gondek;

Chłopcy: Paweł Czech, Gabriel Szostak, Maciej Pawlik,  Norbert Zając, Janicki Piotr, Krzysztof Florek, Andrzej Pachut, Mateusz Ciślak, Michał Gwóźdź, Karol Nosek, Jędrychowski Krzysztof, Jakub Gagatek, Marcin Rozciecha

Za wzorową frekwencję  następujący uczniowie zostali wyróżnieni nagrodami książkowymi:

Rafał Pasionek- Kl. I A – obecnie IIA

Justyna Janicka, Gabriela Jarzmik- Kl. I B- obecnie IIB

Anna Buchowicz- Kl. II B – obecnie IIB

GRATULUJEMY!

 


Konkursy i osiągnięcia uczniowskie w drugim semestrze roku szkolnego 2011/2012

Nazwa konkursu

Etap

Uczestnicy /wyniki

 

Konkurs plastyczny: „Wzrastanie – Konsekwencje narkomanii”

 

 

etap powiatowy

 

Maria Gumulak                            (III miejsce)

 

Gminny Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Gminie Czchów

 

 

 

 

 

etap szkolny

 

 

 

 

 

 

 

Edyta Zych, Justyna Kuboń, Aleksandra Kanownik, Kamila Kmiecik, Gabriela Woźniak, Krystian Nowak, Piotr Garbacz, Karolina Kornaś, Aneta Nieć, Laura Pajor, Kamila Koanownik, Łukasz Piwowar, Krzysztof Orłowicz, Natalia Holik, Angelika Pachocińska, Karolina  Kozdrój, Marcin Rozciecha, Klaudia Strzelec, Justyna Czech, Angelika Gondek, Monika Kopera, Jakub Głąb, Maria Gumulak, Edyta Zelek, Piotr Suchanek, Dominika Mrzygłód, Justyna Niewola, Marcelina Łagosz, Natalia Zaranek.

 

 

Gminny Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Gminie Czchów

 

etap gminny

 

Marcelina Łagosz, Kamila Kanownik, Justyna Kuboń

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny w Zespole Szkół w Bochni

 

 

etap międzyszkolny

 

 

Jakub Batorski, Anna Buchowicz, Kamila Kanownik, Marcelina Łagosz, Maria Gumulak

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Stypendiada 2011/2012”

 

 

etap szkolny

Udział wzięło 49 uczniów             z klas I-III, wyróżnienie oraz nagrodę otrzymał Szymon Malinowski

Czytelniczy konkurs wiedzy na temat „Władcy Pierścieni” z okazji 120 rocznicy urodzin twórcy – Tolkiena

 

 

etap szkolny

Marcin Rozciecha- I miejsce

Jakub Głąb – II miejsce

Mateusz Nowak –III miejsce

 

 

Konkurs Pięknego Czytania

 

 

 

etap szkolny

 

 

 

 

 

Jakub  Batorski – I miejsce

Laura Pajor – II miejsce

Karolina Maciaś – III miejsce, wyróżnienie otrzymali Aleksandra Tkacz oraz Piotr Suchanek

 

Konkurs Pięknego Czytania

 

etap gminny

 

 

 

Jakub Batorski  - II  miejsce

Laura Pajor - wyróżnienie

 

Ogólnopolska Olimpiada z Chemii „Olimpus”

 

 

etap międzyszkolny

 

Jakub Głąb, Marcin Rozciecha, Monika Kopera, Klaudia Strzelec, Maria Gumulak, Marcelina Łagosz

 

 

Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej pod hasłem: „Ziemia jest naszym domem, nauczmy się ją chronić”

 

 

etap szkolny

 

udział wzięło 24 uczestników (po czterech z każdej klasy). Najlepsi z nich to:

Marcelina Łagosz – I

Monika Seruga – II

Klaudia Strzelec – III

Aleksandra Kanownik – IV

Edyta Zych – IV

 

Gminny konkurs wiedzy o krajach anglosaskich

 

etap gminny

Jakub Batorski – III miejsce

Jakub Głąb – V miejsce

Międzygimnazjalny konkurs języka angielskiego

 

Ogólnopolski konkurs

języka angielskiego EDI PANDA

 

etap międzyszkolny

 

etap ogólnopolski

 

Jakub Batorski, Kamila Kanownik

 

Jakub Głąb – XI miejsce

 

Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy pt.: „Nie bój się ratować życia innym”

 

 

etap gminny

 

Drużyna w składzie: Justyna Niewola, Dominika Mrzygłód        i Edyta Zelek zajęła III miejsce

 

Indywidualne Biegi Przełajowe Chłopców i Dziewcząt

 

 

etap wojewódzki

 

Dorota Smaga

Norbert Zając – 25 miejsce

 

 

Powiatowy Konkurs Szachowy

 

 

etap powiatowy

 

Jan Sumek – IV miejsce

Natalia Holik – VI miejsce

Sylwia Kender – VIII miejsce

Krzysztof Florek – X miejsce

 

 

Badminton drużynowy

Chłopców i dziewcząt

 

 

etap gminny

 

I miejsce zdobyła drużyna w składzie: Kuba Gagatek, Andrzej Pachut i Krzysztof Jędrychowski

 

 

Zawody tenisa stołowego indywidualne                                             i drużynowe

 

etap gminny

 

II miejsce drużyna chłopców w składzie: Jan Sumek, Krzysiek Florek i Piotr Janicki;

III miejsce drużyna dziewcząt: Natalia Kryjomska, Ewelina Mierzwa

 

 

 

Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

etap gminny

 

 

Dziewczęta - II miejsce               w składzie: Strzelec, Kopera, Mierzwa, Więckowska, Macheta, Pajor, Pawlik, Filipska, Michalczyk, Gądek

Chłopcy -  I miejsce                     w składzie: Zając, Jędrychowski, Florek, Gagatek, Nosek, Pachut, Janicki, Szostak, Pawlik, Rozciecha.

 

Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

 

 

etap powiatowy

 

Dziewczęta – II miejsce (składy jak wyżej)

Chłopcy – II miejsce (składy jak wyżej)

 

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

 

 

 

 

etap gminny

 

Dziewczęta – I miejsce                 w składzie: Bogdał, Kornaś, Smaga, Różyło, Woźniak, Zelek, Białka, Niewola, Mierzwa, Błoniarz

Chłopcy – I miejsce                     w składzie: Zając, Janicki, Florek, Zelek, Czech, Pachut, Ciślak, Gwóźdź, Kozdrój, Pawlik, Szostak

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

 

 

etap powiatowy

 

Dziewczęta – III miejsce (składy jak wyżej);

Chłopcy – I miejsce

(składy jak wyżej)

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

 

 

etap wojewódzki

 

Chłopcy -  III miejsce

(skład jak wyżej)

 

Hufcowy Konkurs Plastyczny pt. „Moja miejscowość zimą”

 

 

Kamila Gondek – I miejsce

 

Hufcowy Konkurs Fotograficzny pt. „Rzeźba     w śniegu”

 

 

I miejsce – DST „Sokoły”  PG Czchów

 

Hufcowy Finał Turnieju Tenisa Stołowego

 

 

 

I miejsce – Maciej Pawlik             i Justyna Janicka z DST „Sokoły

II miejsce – Wiktoria Wieczorek z DST „ Sokoły”

 

 

Hufcowy Finał Konkursu Recytatorskiego,, Strofy o Ojczyźnie’’

 

 

 

I miejsce – Laura Pajor               z DST „Sokoły”;

III  miejsce – Karolina Maciaś     z DST „Sokoły”

 

Międzynarodowy Turniej Piłkarski ,,SCOUT CUP” w Krakowie

 

 

 

III miejsce – drużyna połączona   z zawodników z DST „Sokoły” oraz oraz DST „Orły” z PSP

 

XI Przegląd Piosenki Harcerskiej  Mokrzyska 2012

 

 

Wyróżnienie i puchar dla DST „Sokoły”

Konkursy przedmiotowe 2010/2011

Nazwa konkursu Etap Uczestnicy/wynik
Historyczny Szkolny M. Łagorz, M. Janeczko
Języka Niemieckiego Szkolny M. Łagorz (I), M. Gumulak(II), P. Janicki, P. Garbacz, P. Ancukiewicz, M. Gumula, P. Bodziony, P. Nosek, S. Bryniak, D. Stachura
Języka Angielskiego Szkolny M. Łagosz, M. Seruga
Matematyczny Szkolny M. Łagosz, P. Nosek, P. Bodziony, S. Bryniak, M. Kierczak, P. Hołyst, J. Sumek, J. Głąb
Chemiczny Szkolny Uczestników: 7
Chemiczny Rejonowy A. Jędrzejek, J. Kopera
Geograficzny Szkolny M. Kierczak
Polonistyczny Szkolny P. Ancukiewicz, S. Zych
Polonistyczny Rejonowy S. Zych
Biologiczny Szkolny J. Kopera, J. Kender
Biologiczny Rejonowy J. Kopera, J. Kender
Biologiczny Wojewódzki J. Kopera, J. Kender
Edukacja dla Bezpieczeństwa Szkolny P. Bodziony, D. Kender i inni
Edukacja dla Bezpieczeństwa Gminny
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Szkolny P. Bodziony, D. Stachura, M. Gumula, M. Ciślak, P. Szot, S. Zych
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Gminny P. Bodziony, P. Szot, S. Zych
 
Start Osiągnięcia