Warning: Creating default object from empty value in /homepages/4/d608119609/htdocs/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 377
Napisano i Mówiono O Nas
Start Napisano i Mówiono O Nas
Napisano i Mówiono O Nas

Spotkanie promocyjne zorganizowane przez redakcję Czasu Czchowa oraz Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Czchowie z redaktorem Radia Kraków S.A Janem Stępniem prowadzącym audycję "Pejzaże Regionalne" (emisja rozmowy w niedzielę od 6.05 do 8.00 na częstotliwościach Kraków 101, 6 FM Tarnów 100 FM).


 

Sukces naszych chłopaków

Powiat Brzeski - Biegi Przełajowe - Brzesko, 18.04.2012

W dniu 18 kwietnia 2012 roku miały miejsce zawody powiatowe w biegach przełajowych. Zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Brzesku na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego zmagania zgromadził na starcie 260 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego powiatu. Chłopcy z naszej szkoły zajęli I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich.

 

fot. Jakub Gagatek
Zywcięzca Konkursu
Fotograficznego marzec 2012

 

29 lutego w hali Zespołu Szkół w Czchowie odbyły się zawody powiatowe w ramach gimnazjady w siatkówce dziewcząt. Na starcie organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Brzesku zawodach stanęło osiem drużyn, z których pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum numer 2 z Brzeska. W finale uczennice tej szkoły pokonały rywalki z Czchowa 2:0. Reportaż z Powiatowych Zawodów Piłki Siatkowej , które odbyły się na hali przy ZS w Czchowie dnia 27 Lutego .

 

Reprezentacja naszego gimnazjum zajeła II miejsce . Gratulujemy sukcesu!!!

 

 

 

Pomóżmy naszej Magdzie

 

"Gazeta Krakowska"

 

(kliknij aby powiększyć)

 

"Czas Czchowa"

Piknik integracyjny w czchowskim gimnazjum był pierwszym tego rodzaju wydarzeniem. Młodzież gimnazjalna wspaniale zaprezentowała część artystyczną w ramach realizowanego projektu "Jesteśmy najlepsi". Każda z klas miała inny program. Warto podkreślić - scenariusz programów układali sami uczniowie i okazali się w tym naprawdę dobrzy! Jedna z grup pokazała coś w rodzaju barwnych scenek-opowieści, jakie bohaterka, wiekowa już babcia, opowiada wnukom wspominając swoje życie z ogromną fantazją i humorem. Aktorzy przedstawiający wątki, dodają całości barw swoim zaangażowaniem, strojami i świetną grą. Rewelacyjny pomysł, dobre teksty, fajna, swobodna gra aktorów i wyróżniająca - głównej bohaterki (pełna swady, dbająca o kontakt z publicznością, pomysłowa). Mamy zdolną młodzież, warto dać im się wykazać - co okazało się bardzo trafionym pomysłem autorów projektu. Kolejna klasa pokazała scenkę wyjętą z popularnego programu telewizyjnego "Mam talent", dość mocno go parodiującą. Fajne kreacje członków jury, szczególnie Agnieszki Chylińskiej i występujących. Nie brakowało elementów audiowizualnych. Młodzież włożyła w te występy dużo pracy, a widzowie (zaproszeni goście; rodzice, koleżanki i koledzy, nauczyciele) mogli jej efekty zobaczyć. I o to chodzi! Bardzo dobry pomysł na zaangażowanie rodziców w działania szkoły. Dalszy wspólny piknik pod szkołą w pełni zintegrował społeczność szkolną, rodziców i nauczycieli. Były wyśmienite kiełbaski z grilla! Dyrektor Anna Skarżyńska, inicjatorka wydarzenia, ma nadzieję, iż ten pierwszy piknik na tyle się spodoba i przyjmie, że stanie się początkiem dalszych spotkań integracyjnych z udziałem rodziców i całej społeczności szkolnej czchowskiego gimnazjum. To inicjatywa warta poparcia

img030img031

 

 


 
Start Napisano i Mówiono O Nas